foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1
"Iskierki"
"Iskierki"
Świetlica
Świetlica
Galeria "U Alfredka"
Galeria "U Alfredka"
Balerinki
Balerinki

Technologie z klasa

Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie.

W dniu 14.11.2019 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w zawodach sportowych Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Dziewczyny zajęły I miejsce, tym samym uzyskały awans do do Finału Grupy Północnej, który odbędzie się 21.11.2019 r. w Suwałkach.
Skład drużyny:
Natalia Lenczewska,
Wiktoria Kulesza,
Amelia Wysocka.

Czytaj więcej...

Konkursu wiedzy o zdrowiu

Z okazji jubileuszu 100 lecia Służb Sanitarnych w Polsce oraz 65 lat istnienia Państwowej Inspekcji Sanitarnej nasza szkoła przystąpiła do „Konkursu wiedzy o zdrowiu” organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Suwałkach. W etapie szkolnym udział wzięło 56 uczniów z klas VII i VIII. Test składał się z 30-u pytań zamkniętych.

Wyniki konkursu były następujące:

I miejsce Maja Osewska klasa VIIa

II miejsce Zuzanna Żukowska klasa VIId

III miejsce Adam Chamiuk klasa VIIa

Czytaj więcej...

Uroczysty apel

14 listopada 2019r. grupa uczniów z klas 1-8 przygotowała przepiękną lekcję historii związaną z Odzyskaniem Niepodległości przez Polskę. Opiekunami uczniów były Panie: A.Janulewicz, Sylwia Rozumowska, Grażyna Świacka. Za część muzyczną dziękujemy Pani L.Szulc a przepiękną dekorację wykonała ani Ewa Tymecka.

Czytaj więcej...

„Bądź widoczny, bądź bezpieczny”

W dniu 13 listopada w ramach akcji „Bądź widoczny, bądź bezpieczny” uczniowie klasy IV B odwiedzili Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach. Uczniowie pod okiem policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wzięli udział w zajęciach teoretycznych z bezpieczeństwa ruchu drogowego, a następnie mieli okazję przećwiczyć w praktyce zdobytą wiedzę na miasteczku rowerowym, znajdującym się na terenie WORD-u w Suwałkach. Pogoda sprzyjała było ciepło i przyjemnie a dzieci łatwo przyswajały zasady bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Podaruj misia.

Minął już rok od akcji charytatywnej „Serce pod choinkę”, w której wzięliśmy aktywny udział. Pomagaliśmy wtedy Amazonkom w powrocie do zdrowia po ciężkiej chorobie. Wierząc w chęć niesienia pomocy innym, a w szczególności dzieciom, zapraszamy do udziału w zbiórce zabawek chorym dzieciom z Oddziału Pediatrycznego w suwalskim szpitalu. Zbieramy pluszaki, maskotki, zabawki, puzzle, książki, gry, samochodziki, itp.

Czytaj więcej...

Lekcja patriotyzmu

W dniu 30.10.2019 r. jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych członkowie SKC porządkowali nagrobki, o które nie ma komu już się zatroszczyć. Oczyściliśmy je z zarastającej trawy i opadających liści. W ten sposób chcieliśmy dać wyraz naszego szacunku dla naszych przodków, kultywowania i poszanowania tradycji jak również patriotyzmu. Cmentarze są naszym dobrem kulturowym i musimy o nie dbać by je ocalić od zapomnienia.

Czytaj więcej...