• Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

"Ptasia stołówka"- spotkanie uczniów klasy 0"A" z Leśnik

„Największym pięknem Naszych karmników jest to, że będą one służyć głodnym ptakom i uczyć Nas wrażliwości i miłości do świata przyrody”. Spotkanie uczniów klasy 0 "A" z Paniami Leśnik z Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Rozstrzygnięcie konkursu pt."Ptasia stołówka"- własnoręcznie wykonany karmnik dla ptaków. Gratulujemy zwycięzcom, a ptakom życzymy smacznego!

spotkania z lesnik1