ferie2018 zyczenia

 

 

 

 • Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

KidSport - Zwolnieni z teorii

Dnia 25 kwietnia uczniów klas trzecich odwiedzili uczniowie Technikum nr 4 w Suwałkach i przeprowadzili zajęcia na temat aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania w ramach projektu KidSport - Zwolnieni z teorii. Podczas zajęć dzieci wysłuchały krótkiego wykładu, obejrzały bajkę edukacyjną. Następnie mogły porozmawiać z piłkarzem Wigry Suwałki. Odbył się także ciekawy konkurs z nagrodami. Na koniec były zdjęcia pamiątkowe i autografy Wszyscy bawili się znakomicie.