ferie2018 zyczenia

 

 

 

 • Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

A my tańczymy!


 9 maja 2018r, dzieci z zespołu tanecznego „Iskierki” z klasy II c wystąpiły przed seniorami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Taniec na „prawdziwej” scenie w PWSZ sprawił małym tancerzom i tancerkom wiele radości. Po naszym ulubionym polonezie zatańczyliśmy jeszcze cztery tańce ludowe: „Błogosławiony”, „Jasionowski”, „Polkę galopkę” i „Kujawiaka”. Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z seniorkami, które również przepięknie zaprezentowały się w tańcach salonowych i suwalskich.
Było super!