ferie2018 zyczenia

 

 

 

 • Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

Bal Karnawałowy 0 "A"

8.02 w klasie 0 "A" odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Na sali balowej, którą samodzielnie ozdobili uczniowie, pojawili się między innymi bohaterowie bajek, księżniczki, sportowcy, czarownice, zwierzęta, służba mundurowa, a nawet sam Darth Vader. Wszyscy świetnie bawili się przy dźwiękach najnowszych przebojów i bardzo chętnie brali udział w karnawałowych konkursach. Nie zabrakło również pysznych łakoci. Na zakończenie wspólnie wykonaliśmy karnawałowe maski, które będą nam przypominały o wspólnej zabawie!