"Wszystkiego dobrego dla chorego"
    Zajęcia komputerowe

Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

Zajęcia pozaszkolne

Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

baner kompetencje na szostke 1

"Wszystkiego dobrego dla chorego"

Z okazji Światowego Dnia Chorego, który przypada 11 lutego, Nasza Szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji: "Wszystkiego dobrego dla chorego", organizowanej przez Fundację "Dr Clown" Oddział w Suwałkach. W wydarzeniu wzięły udział: klasa I B z p. Bożeną Szczęsnowicz, klasa II C z p. Grażyną Świacką i klasa 0 A z p. Iwoną Dąbrowską- Wojtanis. Uczniowie samodzielnie wykonali listy, na których pojawiły się kolorowe obrazki, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, słowa otuchy i wsparcia dla potrzebujących.

10 i 11 lutego wolontariusze Fundacji „Dr Clown”- doktorzy clowni, przekazali listy chorym dzieciom i dorosłym ze Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Obdarowani, mile zaskoczeni, często nie kryli wzruszenia i nie szczędzili słów podziękowań. To był piękny weekend!