foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1
"Iskierki"
"Iskierki"
Świetlica
Świetlica
Galeria "U Alfredka"
Galeria "U Alfredka"
Balerinki
Balerinki

Szkolni 
microsoft teams logo 300x140 1

Elżbieta Leończyk

e-mail:e.leonczyk@sp5.suwalki.pl

 administratorzy

 

synergia logo m

 

 

 

Alicja Ołowniuk

e-mail: a.olowniuk@sp5.suwalki.pl

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Etap rejonowy dn.28.01.2021 (czwartek)

Dotyczy szkół:

Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach

Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach

Szkoła Podstawowa nr 6 w Suwałkach

Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach

Szkoła Podstawowa w Filipowie

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Sejnach

Czytaj więcej...

Kalendarz promujący szkołę

Zapraszam do zobaczenia kalendarza na rok  2021 wykonany w celach promocyjnych szkołę. Wykorzystane zostały prace plastyczne uczniów wykonane w trakcie obchodów Dnia szkoły.

 

Zobacz

Próbny egzamin ósmoklasisty

 W związku z próbnym egzaminem uczniów klas ósmych

w dniach 20 - 22.01.2021 r.

edukacja zdalna dla uczniów klas IV – VIII

rozpoczyna się od 4 godziny lekcyjnej (10.45)

Wracamy do nauki

Kończy się odpoczynek zimowy.

W poniedziałek 18 stycznia 2021r. wracamy do szkoły. Prosimy zapoznać się z nowym planem lekcji, który jest opublikowanym w dzienniku elektronicznym Librus. Zgodnie z zapowiedziami rządu nauka w klasach 4-8 na odległość zostaje przedłużona. Lekcje odbywać się będą nadal na platformie Microsoft 365 Teams według tygodniowego rozkładu zajęć.

„Mistrz Ortografii 2020”

Miła nam jest poinformować że Mistrzem Ortografii 2020 roku w Konkursie organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza Oddział w Suwałkach został Tymoteusz Orłowski, uczeń p. Jolanty Witkowskiej.

Gratulujemy

Pozostałe wyniki

Podlaski Kuratora Oświaty - informuje

Szanowni Rodzice i Uczniowie!


Stajemy w obliczu pogarszającej się sytuacji ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Jest to obecnie szczególnie palący problem, zważywszy, iż nasila się w wyniku dotkliwej dla nas wszystkich sytuacji związanej z panującą pandemią koronawirusa oraz wiążącymi się z nią przymusem izolacji, ograniczenia kontaktów, w tym też utrudnionej możliwości uzyskania pomocy psychologicznej w sytuacji wystąpienia potrzeby jej otrzymania. Dzieci i młodzież borykają się z problemami przemocy rówieśniczej i domowej, nadużyciami ze strony dorosłych, depresją, hejtem - również w cyberprzestrzeni, niesprawiedliwym traktowaniem, brakiem zrozumienia, trudnościami okresu dojrzewania, uzależnieniami, samotnością, a także innymi problemami, których rozwiązanie wymaga odpowiedniego wsparcia, opieki i troski osób dorosłych.

Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie, czyli całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania - 800 12 12 12 i dedykowany młodym ludziom czat internetowy https://brpd.gov.pl/sos-czat/ Telefon i czat są nieodpłatne, a obsługujący eksperci są osobami profesjonalnie przygotowanymi do udzielania dzieciom i młodzieży takiego wsparcia.

Z poważaniem
Beata Pietruszka Podlaski Kurator Oświaty

SZKOŁA W CHMURZE MICROSOFT

DRODZY NAUCZYCIELE, RODZICE I UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5

Miło jest nam zakomunikować, że Dyrektor ds. Edukacji Microsoft Polska, pani Cecylia Szymańska oraz Manager Programu Microsoft dla Edukacji Microsoft Polska, pani Agata Kapica, przekazały certyfikat i list gratulacyjny dla dyrekcji, kadry pedagogicznej i uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Suwałkach. Zostaliśmy wyróżnieni jako SZKOŁA W CHMURZE MICROSOFT.
Tablica - dyplom została powieszona na eksponowanym miejscu. Jesteśmy dumni z wyróżnienia. Stało się ono naszym udziałem dzięki zaangażowanym nauczycielom, pedagogom i Dyrekcji szkoły, promującej innowacyjne metody nauczania. Transformacja cyfrowa edukacji to wyzwanie dla nas wszystkich. Warto też nadmienić, że spiritus movens wejścia Piątki do programu Szkoła w Chmurze była pani Elżbieta Leończyk, która wdrożyła Microsoft Office w naszej szkole. Platforma stwarza duże możliwości pracy mobilnej, zespołowej i ułatwia komunikację wewnątrz szkoły. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy dzięki pracy zdalnej i wykorzystaniu narzędzi Microsoft, a przede wszystkim Office 365, przyczynili się do uzyskania tego cennego certyfikatu!

Czytaj więcej...