• Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych klas I-III w szachach

18.02.2018 w SP 11 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych klas I-III w szachach. Drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie:Dawid Jasiulewicz, Julian Dziczkowski, Fryderyk Toczko, Mikołaj Sikorowski pod opieką p. Małgosi Pol zdobyła III miejsce po Białymstoku i Janowie. To duży sukces młodych szachistów, którzy okazali się najlepszą drużyną z suwalskich szkół.

Życzymy dalszych sukcesów.

 

Czytaj więcej...

Konkursu Kaligrafii "O złote pióro"

13 lutego uczniowie klas II i III przystąpili do I etapu Międzyszkolnego Konkursu Kaligrafii "O złote pióro" organizowanego w naszej szkole już od ośmiu lat. Piękne przepisanie tekstu literackiego bez żadnych błędów gwarantowało uczestnikom przejście do II etapu Konkursu. Komisja wyłoniła następujących laureatów:
Wiktor Szlaużys kl. II a
Jakub Śnieciński kl. III c
Patrycja Ulewicz kl. III a
Lena Wołkowycka kl. III c
Ci uczniowie będą reprezentowali nasza szkołę 20 lutego 2018 r. w Międzyszkolnym Konkursie Kaligrafii "O złote pióro".

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Czytaj więcej...

"Wszystkiego dobrego dla chorego"

Z okazji Światowego Dnia Chorego, który przypada 11 lutego, Nasza Szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji: "Wszystkiego dobrego dla chorego", organizowanej przez Fundację "Dr Clown" Oddział w Suwałkach. W wydarzeniu wzięły udział: klasa I B z p. Bożeną Szczęsnowicz, klasa II C z p. Grażyną Świacką i klasa 0 A z p. Iwoną Dąbrowską- Wojtanis. Uczniowie samodzielnie wykonali listy, na których pojawiły się kolorowe obrazki, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, słowa otuchy i wsparcia dla potrzebujących.

Czytaj więcej...

Bal Karnawałowy 0 "A"

8.02 w klasie 0 "A" odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Na sali balowej, którą samodzielnie ozdobili uczniowie, pojawili się między innymi bohaterowie bajek, księżniczki, sportowcy, czarownice, zwierzęta, służba mundurowa, a nawet sam Darth Vader. Wszyscy świetnie bawili się przy dźwiękach najnowszych przebojów i bardzo chętnie brali udział w karnawałowych konkursach. Nie zabrakło również pysznych łakoci. Na zakończenie wspólnie wykonaliśmy karnawałowe maski, które będą nam przypominały o wspólnej zabawie!

Czytaj więcej...

Nabór na rok szkolny 2018/2019

SZANOWNI RODZICE !

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego w Suwałkach rozpoczyna nabór do klas I szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych przy szkole podstawowej.

Z zasadami naboru można zapoznać sie tu: zobacz

Z wizytą w Domu Opieki Społecznej "Kalina"

Tuż przed świętem Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy II c wraz z Panią Grażynką zrobili miłą niespodziankę Babciom i Dziadkom z Domu Opieki Społecznej "Kalina" w Suwałkach. Dzieci włożyły w występ dużo serca. Głośny śpiew i pięknie wygłaszane wiersze trafiały do serc podopiecznych DPS. Najbardziej jednak podobały się tańce. Mali artyści obdarowali też swoją publiczność własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Lubimy sprawiać innym radość.

Czytaj więcej...