• Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

W krainie mleka

Dnia 9 października 2018 roku klasy 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Mleka w Grajewie, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Mieliśmy okazję poznać tam nową technikę malowania na mleku, a poprzez zabawę i wzajemną interakcję z elementami wystaw poznaliśmy ciekawą historię mleczarstwa. Mieliśmy okazję nawet przećwiczyć dojenie krowy! Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z maskotką muzeum – Krówką Matyldą. Wróciliśmy zadowoleni, przyjemnie i pożytecznie spędziliśmy czas.

Monika Domagała, Beata Witman

Czytaj więcej...

"Miodoborze"

17 września uczniowie klas I C i I E ze swoimi wychowawczyniami odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne „Miodoborze”. Właściciele przygotowali ciekawe zajęcia edukacyjno-wychowawcze, w których dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły. Było zwiedzanie i karmienie zwierząt w mini zoo: królików, owiec, kóz, danieli. Przeciąganie liny, zajęcia plastyczno-techniczne z ziemniakiem w roli głównej i inne. W programie nie zabrakło też pieczenia kiełbasek, ziemniaków oraz pysznego ciasta i ciasteczek. Czas w tym uroczym miejscu minął bardzo szybko i pełni nowych wrażeń i doświadczeń musieliśmy wracać.

Czytaj więcej...

Przedstawienie teatralne pt. "Brzechwolandia"

1 października uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami, wybrali się do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na przedstawienie teatralne pt. "Brzechwolandia". Spektakl w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, był okazją do przypomnienia sobie znanych wierszy Jana Brzechwy, takich jak: "Leń", "Skarżypyta", "Samochwała", "Atrament", "Globus", "Znaki przestankowe". Dzięki wizycie w niezwykłej krainie zwanej "Brzechwolandią", dzieci mogły przenieść się w barwny świat pełen radości, marzeń i muzyki. Postacie z wierszy przypomniały także o właściwym zachowaniu w domu, w szkole i na podwórku. Udział w spektaklu był wielkim przeżyciem, szczególnie dla najmłodszych dzieci i zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czytaj więcej...

Klasy I A i I B na wycieczce

W dniu 26 września 2018 klasy I A i I B były na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym w Motulach Starych „Miodoborze” z okazji święta pieczonego ziemniaka. Zajęcia edukacyjne, zabawy, ognisko, karmienie zwierząt, zbieranie ziemniaków a potem pieczenie ich i jedzenie było niesamowitą frajdą. Uczestniczyliśmy w żywej lekcji przyrody i integracji naszych klas.

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH OGŁASZAMY SZKOLNĄ AKCJĘ: „MAMO! TATO! BABCIU! DZIADKU! CO czytaMY ?!
KLASY I-III:
rysują: 1. portret Mamy lub Taty lub Babci lub Dziadka z książką, którą czytają! lub
2. scenkę sytuacyjną z Mamą lub Tatą lub Babcią lub Dziadkiem z książką, którą czytają! lub
3. Portret RODZINY z książką, którą czytają!

Czytaj więcej...

Pokaz tańca

6 września uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w pokazie tańca organizowanym przez Ogólnopolską Szkółkę Tańca.

Czytaj więcej...