• Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

Serce pod choinkę

Otrzymaliśmy już pierwszą poduszkę w kształcie serca, którą przekażemy pod choinkę suwalskim Amazonkom. Cieszymy się bardzo, ponieważ nie jest to jedyna poduszeczka. Jest ich znacznie więcej. Ale do "setki" jeszcze nam brakuje. LICZYMY NA WAS! Zbieramy poduszki do piątku - 14 grudnia. 

Czytaj więcej...

Z wizytą u Mikołaja

Klasa 1D miała okazję przekonać się, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje. Wybierając się na wycieczkę do Przystani Świętego Mikołaja w Pięknej Górze, wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

Czytaj więcej...

Andrzejki w klasie 3a

Andrzejki w klasie 3a przebiegły pod znakiem ciekawych wróżb ( okazało się, że mamy wielu wróżbitów w klasie), wspaniałych pokazów tanecznych, pysznego poczęstunku i wspólnej zabawy, Nastrój andrzejkowy stworzyły wykonane samodzielnie przez dzieci lampiony. Wytańczeni i bardzo zadowoleni uczestnicy z żalem kończyli zabawę.

Czytaj więcej...

Serce pod choinkę

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia często myślimy o prezentach dla najbliższych. Jest to również czas, w którym możemy sprawić radość innym osobom. Korzystając ze świątecznej atmosfery, zwracamy się z gorącym apelem do Państwa o wzięcie udziału w akcji charytatywnej, polegającej na uszyciu poduszki w kształcie serca. zobacz list

Konkurs „Patriotyzm współczesnego Polaka”

Damian Laszkowski z klasy III a zajął II miejsce w konkursie „Patriotyzm współczesnego Polaka” pod hasłem „Moja…Twoja…Nasza Niepodległa” organizowanym przez SODN w Suwałkach. Gratulacjom towarzyszyła wspaniała nagroda i duma z pięknej pracy. Brawo Damian!

Czytaj więcej...