• Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

Finał Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego

22  kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego uczniów klas trzecich.Naszą szkołę godnie reprezentowało siedmioro uczniów: Jakub Śnieciński – kl. III C, Sebastian Gościński- kl. III E, Dawid Jasiulewicz- kl. III C, Korneliusz Wiszniewski- kl. III G, Cezary Chomicz- kl. III D, Lena Wołkowycka- kl. III C, Jakub Sienica- kl. III E.Do konkursu przystąpiło 40 uczniów. Zadania nie były łatwe, nie sprawdzały typowej wiedzy szkolnej, ale wymagały również wyobraźni i przede wszystkim umiejętności logicznego myślenia.

Laureatami Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego zostali uczniowie naszej szkoły:

I miejsce - Jakub Sienica- kl. III E

II miejsce – Dawid Jasiulewicz - kl. III C i Jakub Śnieciński – kl. III C

Zwycięzcom jak i również wszystkim uczestnikom konkursu składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

III d i III g na wycieczce do Warszawy

W dniach 13-14 kwietnia uczniowie z klasy III d i III g wybrali sie na wycieczkę do Warszawy.
Pierwszego dzieci udały się na Lotnisko Okęcie, potem obejrzały Łazienki Królewskie. Następnie spacerowały po Starym Mieście. Obejrzały Zamek Królewski, Kolumnę Króla Zygmunta, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Warszawską Syrenkę, poznały historię Warszawy.
Później udały się do Centrum Nauki Kopernik, poznały nowe technologie, multimedia i wynalazki, świetnie się bawiły. Po dniu pełnym wrażeń udały się do hotelu na chwilowy wypoczynek. A potem….długo oczekiwane lody.
Drugiego dnia wybrały się na Stadion Narodowy. Wycieczkę rozpoczęliśmy od wejścia na trybuny tego przepięknego stadionu. Niesamowicie strome trybuny w najwyższych rzędach, kapitalnie umiejscowione boisko wewnątrz bryły ze świetną widocznością z każdego miejsca, widownia z ponad 58 tyś. miejsc. Czuć tu potęgę…

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas trzecich

22 marca 2018 r. odbył się I etap

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

wzięło w nim udział 24 uczniów klas trzecich.

Komisja w składzie: panie Grażyna Świacka i Lucyna Cuper- Mikielska wyłoniła następujących laureatów:

 1. Jakub Śnieciński – kl. III C
 2. Sebastian Gościński- kl. III E
 3. Dawid Jasiulewicz- kl. III C
 4. Korneliusz Wiszniewski- kl. III G
 5. Cezary Chomicz- kl. III D
 6. Lena Wołkowycka- kl. III C
 7. Jakub Sienica- kl. III E

Uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w II etapie konkursu, który odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 6 w Suwałkach 26 kwietnia 2018 r. o godz.12.00.

                                                                                                             Życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie na MEDAL!

6 kwietnia w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Pangea”. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Przywieźli ze sobą 1 srebrny i 3 brązowe medale!

Srebrny medal otrzymała Emilia Śniecińska z kl.IVd uczennica p.Agnieszki Galewskiej, brązowe medale zdobyli: Michał Butkiewicz z kl. IVe uczeń p.Mirosława Hartunga, Mikołaj Skrzypkowski z kl. Vc uczeń p.Agnieszki Galewskiej oraz Jakub Śnieciński z kl.IIIc uczeń p.Bogumiły Okrągłej.

Czytaj więcej...

Warsztaty z rękodzieła

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dzieci z klasy III B wybrały się do SOK-u na warsztaty z rękodzieła. Podczas zajęć powstały piękne, kolorowe i świąteczne zajączki. Uczniowie klasy III B życzą wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Czytaj więcej...