• Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

W krainie mleka

Dnia 9 października 2018 roku klasy 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Mleka w Grajewie, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Mieliśmy okazję poznać tam nową technikę malowania na mleku, a poprzez zabawę i wzajemną interakcję z elementami wystaw poznaliśmy ciekawą historię mleczarstwa. Mieliśmy okazję nawet przećwiczyć dojenie krowy! Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z maskotką muzeum – Krówką Matyldą. Wróciliśmy zadowoleni, przyjemnie i pożytecznie spędziliśmy czas.

Monika Domagała, Beata Witman