ferie2018 zyczenia

 

 

 

 • Zajęcia komputerowe
  Zajęcia komputerowe

  Nasi uczniowie biorą udział w zjęciach organizowanych przez placówki

  Więcej
 • Zajęcia pozaszkolne
  Zajęcia pozaszkolne

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez SOK

  Więcej
 • Zajęcia sportowe
  Zajęcia sportowe

  Uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez OSIR Suwałki

  Więcej

baner kompetencje na szostke 1

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Uczniowie klasy II d z panią Elą i klasy III c z panią Grażynką odwiedzili Świętego Mikołaja w Gwarku koło Giżycka. Przywitały nas elfy, które oprowadziły wszystkich po pięknym pałacu. W każdej komnacie wykonywaliśmy ciekawe zadania. Robiliśmy slimy, kule śnieżne, eksperymenty z suchym lodem i piaskiem. Piekliśmy świąteczne pierniki. Bawiliśmy się na placu zabaw i zorganizowaliśmy wyścigi na kapsle. Pozbywaliśmy się zły uczynków w Ciemni. Nie obyło się beż spotkania ze Św. Mikołajem i zrobienia wspólnego zdjęcia. W tym czarodziejskim miejscu poczuliśmy magię nadchodzących świąt.