Świetlica
Świetlica
Face to face with nature...

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie Ziemnym Skrzatów

Dnia 29.09.2019 w   Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie Ziemnym Skrzatów ( wiek do 12 lat ). Suwałki w kategorii chłopców były reprezentowane przez uczniów naszej szkoły Piotra Sadłowskiego i Wojciecha Kubitzkiego z klasy VI d. Piotr zdobył I miejsce w grze singlowej i I miejsce w parze z Wojtkiem w grze deblowej. Wojtek zajął II miejsce w grze singlowej. GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW.

Czytaj więcej...

Zdrowe drugie śniadanie

Dziewczyny z klasy VIIB i VIIE na lekcji wychowania fizycznego przygotowywały zdrowe drugie śniadanie. Były przepyszne soki warzywno-owocowe, zdrowe koktajle oraz sałatki. Tematem nadrzędnym było podniesienie odporności organizmu i dobre samopoczucie w okresie jesienno-zimowym.

Hasło tej lekcji: STOP GRYPIE!

Ciekawy trening

Wtorkowe popołudnie 24.09.2019r. upłynęło w bardzo ciekawy i aktywny sposób dla kilkorga dziewcząt z naszej szkoły. W ramach współpracy z Akademią 2012 odbyliśmy wspólny trening zakończony remisowym sparingiem. Trening był bardzo owocny. Dziewczyny są bogatsze o nowe znajomości, umiejętności techniczne i taktyczne, które miejmy nadzieję wykorzystają podczas czwartkowych Mistrzostw Suwałk Dziewcząt w Piłce Nożnej.

Niesamowita gra Wojtka Kubitzkiego i Piotra Sadłowskiego z klasy V d.

15-16 czerwca odbyła się pierwsza z 3 planowanych edycji Turnieju ADT Junior Cup 2019. Młodzi zawodnicy przez dwa dni rywalizowali w sumie w 6 kategoriach. Impreza zgromadziła aż 38 młodych tenisistów i tenisistek m.in. Z Olsztyna, Mrągowa, Elbląga, Braniewa, Olecka, Suwałk, Łomży no i oczywiście z Pisza. Jednocześnie po raz pierwszy nasz Klub zorganizował oficjalny turniej/kategorię Polskiego Związku Tenisa tj. Wojewódzki Turniej Klasyfikacji w kategorii Skrzatów (U-12). Była to najliczniejsza, a zarazem najbardziej zacięta kategoria turnieju. Uczniowie SP 5 Suwałki Piotr Sadłowski i Wojtek Kubitzki grający w kategorii do 12 lat zajęli wysokie II miejsce w grze deblowej i II miejsce w grze singlowe zdobył Wojtek oraz IV miejsc wywalczył Piotrek.

BRAWO CHŁOPAKI

WKT 5 PZT BNP PARIBAS do lat 12

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Suwałkach Piotr Sadłowski i Wojtek Kubitzki z klasy V d wzieli udział w turnieju tenisa ziemnego w Olsztynie. Był to WKT 5 PZT BNP PARIBAS do lat 12 na kortach OKT Jodłowa Olsztyn 01-02.06 2019 rok. Był to doskonały występ naszych tenisistów, ponieważ Piotr zdobył I miejsce w singlu i razem z Wojtkiem I miejsce w grze deblowej. Dwa tygodnie wcześniej na tych samych obiektach udało się wywalczyć tylko III miejsce w deblu. Widać forma rośnie.

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE ZIEMNYM CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT DO LAT 12

( 09-10.03.2019 Białystok ).

Był to jeden z najlepszych startów moich podopiecznych do tej pory. W kategorii dziewcząt Martyna Banaszczyk uczennica klasy VI c wywalczyła V miejsce w grze singlowej oraz III miejsce w grze deblowej. BRAWO

W kategorii chłopców Piotr Sadłowski uczeń klasy Vd wywalczył I miejsce w grze singlowej i I miejsce w grze deblowej. BRAWO.