foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg
 • 18.jpg
 • 19.jpg
 • 20.jpg

Jesteśmy z Wami

 

Drodzy Rodzice!

Pandemia koronawirusa postawiła nas w nieznanej nam dotąd, niezwykle trudnej sytuacji. Jesteśmy jednak w niej wszyscy i to właśnie jest naszą siłą.W tym trudnym okresie musimy pokazać, że istnieje coś o wiele bardziej zaraźliwego niż wirus - zwykła, ludzka życzliwość.
Doskonale rozumiemy, że dla rodzin mających dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym okres społecznej izolacji jest pod wieloma względami bardzo trudny.

My, nauczyciele świetlicy, którzy w "normalnym czasie" pracujemy i opiekujemy się Państwa dziećmi chcemy Wam przekazać słowa naszego wsparcia i powiedzieć, że będzie dobrze.
Niech ten trudny czas stanowi okazję, żeby zrobić dla własnych dzieci coś więcej niż zwykle, a i samemu się czegoś nauczyć o dzieciach i od dzieci. A dla dzieci właśnie może to być ważne doświadczenie- jeżeli tylko pozwolimy im przeżyć je pozytywnie, mimo nieuniknionego stresu.

Drodzy uczniowie, nasze "świetliczaki"!
Brakuje nam waszej obecności w świetlicy. Brakuje nam waszych uśmiechów, zabaw z wami. Tęsknimy za waszymi pomysłami, pytaniami, za wami po prostu... Wy też na pewno bardzo tęsknicie za powrotem do normalności, za powrotem do szkoły, do przyjaciół i kolegów. 
Na pewno tęsknicie za poczuciem bezpieczeństwa.

Właśnie teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest szukanie nawet najmniejszych rzeczy, które dadzą nam dawkę pozytywnej energii, które dodadzą nam otuchy. Mamy nadzieję, iż dla was taką rzeczą będzie spędzenie czasu z nami i naszymi propozycjami. Co tydzień będziemy wam wysyłać propozycje pracy do dobrowolnego wykonania.


Pozdrawiamy was serdecznie i życzymy zdrowia!
Nauczyciele świetlicy

image000000