foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg
 • 18.jpg
 • 19.jpg
 • 20.jpg

Z biblioteką za pan brat..

Świetliczaki uwielbiają wizyty w bibliotece i się z tym nie kryją. Tym razem naszą miłość do książek postanowiliśmy uwiecznić na pracach plastycznych. Każdy rysował siebie z książką w rękach. A książki lubimy różne. Wśród naszych faworytów można znaleźć komiksy, opowieści przygodowe czy te o kosmosie. Niezmiennie w czołówce plasują się historie o zwierzętach i porady z nimi związane. Dobrze, że Panie Bibliotekarki mają przepastny księgozbiór. Dzięki temu nie zabraknie nam lektur na długie jesienne i zimowe dni.

ksiazka2

 

ksiazka3

 

ksiazka4

 

ksiazka6

 

ksiazka5

 

ksiazka7