Ferie zimowe 2017
nznznznzn nznzznnnzzn nzznznnzznzn znnzznnznz nzznnznznzzn znnzznnznz
Konkurs rambit
This slideshow uses a JQuery script adapted from Pixedelic
Konkurs recytatorski
Supergłowa gimnazjów
Zajęcia w świetlicy
Balerinki
Zespół taneczny "Balerinki"
Zajęcia w MidiCenrum
Akademia

"Niebieski Promyk"

Prezydent Miasta Suwałk informuje o realizacji Programu na rzecz wsparcia dzieci z Autyzmem, w tym z Zespołem Aspergera i ich rodzin "Niebieski Promyk".

Grafik działania punktów konsultacyjnych znadziesz tutaj. a wykaz szkoleń tu.

Dziennik elektroniczny

Informujemy, że razem z drugim semestrem roku szkolnego 2017/2018 ruszył dziennik elektroniczny. Kody dostępu uczniom przekażą wychowawcy swoim klasom. Rodzice swoje kody dostępu otrzymają od wychowawców na Zebraniach, które odbędą się  w tygodniu 5-9 luty 2018.

Zapraszamy do korzystania z tego medium.

Dzień Bezpiecznego Internetu

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

Czytaj więcej...

Nabór na rok szkolny 2018/2019

SZANOWNI RODZICE !

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego w Suwałkach rozpoczyna nabór do klas I szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych przy szkole podstawowej.

Z zasadami naboru można zapoznać sie tu: zobacz