Ferie zimowe 2017
nznznznzn nznzznnnzzn nzznznnzznzn znnzznnznz nzznnznznzzn znnzznnznz
Konkurs rambit
This slideshow uses a JQuery script adapted from Pixedelic
Konkurs recytatorski
Supergłowa gimnazjów
Zajęcia w świetlicy
Balerinki
Zespół taneczny "Balerinki"
Zajęcia w MidiCenrum
Akademia

OTWARTE ZEBRANIA Z RODZICAMI

zapraszamy 17 maja 2018

Postępowanie uzupełniające na wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019.

Szanowni Rodzice!

12 kwietnia 2018 r. o godzinie 9.00 rozpoczyna się postępowanie uzupełniające na wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019.

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej powinni złożyć wniosek o przyjęcie ich dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w formie papierowej wraz z załącznikami.

Wolne miejsca w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019:

1. Przedszkole nr 3 (ul. Korczaka 4A) – 1 wolne miejsce,
  2. Przedszkole nr 4 (ul. Skłodowskiej 7) – 1 wolne miejsce,
  3. Przedszkole nr 6 (ul. Kowalskiego 19) – 1 wolne miejsce,
  4. Przedszkole nr 10 (ul. Nowomiejska 18) – 6 wolnych miejsc,
  5. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry Piłsudskiej (ul. Kościuszki 126) – 6 wolnych miejsc,
  6. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz – Kowalskiego (ul. Klonowa 51) – 38 wolnych miejsc;
  7. Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Minkiewicza 50) – 1 wolne miejsce,
  8. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego (ul. Hamerszmita 11) – 31 wolnych miejsc.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2018/2019 można składać do 19.04.2018 r. do godziny 15.00.

Godzina dla Ziemii

Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi WWF, odbywa się pod hasłem „Ratujmy Serce Karpat”.

Puszcza Karpacka, skrywa bowiem swoje serce, czyli teren planowanego od wielu lat Turnickiego Parku Narodowego. Na jego obszarze zostało zlokalizowanych ponad 6 tys. drzew o wymiarach pomnikowych. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie żyją wszystkie nasze duże drapieżniki - niedźwiedź, wilk i ryś oraz bardzo rzadkie w skali Europy ptaki, jak orzeł przedni, puszczyk uralski i sóweczka.

Więcej na stronie: http://karpaty.wwf.pl/

Gościliśmy Dyrektorów Szkół

14 marca 2018 roku w murach naszej szkoły Gościliśmy Dyrektorów szkół i placówek oświatowych z miasta Suwałki i powiatów: suwalskiego, sejneńskiego oraz augustowskiego. Organizatorem spotkania było Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Czytaj więcej...